search
top

Архів новин

Новини

 

 

Віктор Гребенюк зустрівся зі слухачами «Акме-університету»

7 грудня 2022 року Віктор Гребенюк мав зустріч зі слухачами «Акме-університету» в бібліотеці ВНУ ім. Лесі Українки. Наш спілчанин виступав на тему «Факти під пером письменника».


 

Віктор Гребенюк бере участь у журі конкурсу «Ми з України!»

16.11.2022. Волинський обласний науково-методичний центр культури оголосив конкурс «Ми з України!» і запросив до складу журі члена СХПУ Віктора Гребенюка. Цей творчий проєкт вирішено провести в клубних закладах та мистецьких школах територіальних громад області для розвитку творчих навиків, утвердження патріотичних мотивів.


 

Вірш спілчанина ввійшов до американської антології

14 жовтня 2022 року до Дня захисників та захисниць України в США було випущено друком антологію української поезії під назвою Sunflowers («Соняшники»). Її мета — підтримка українських письменників, поетів і перекладачів, які постраждали від війни, можливість для них бути почутими на міжнародній платформі.


 

Віктор Гребенюк переміг у конкурсі ім. Леся Мартовича

27.10.2022. Віктор Гребенюк, член Волинського осередку Спілки християнських письменників України, переміг на VI Всеукраїнському конкурсі ім. Леся Мартовича. У номінації «Проза. Книги. Новели» диплома І ступеня удостоїлась його збірка «“Ефект Вертера” та інші новели». Конкурс проводили Львівська обласна організація Національної спілки письменників України та ГО «Розточчя»..


 

З’явилася адаптована версія «Діянь небожителів»

20.09.2022. Віктор Гребенюк, який під псевдонімом Брат Віктор у 2011 р. видав епічну містерію «Діяння небожителів», опублікував її адаптоване електронне видання. У книзі розповідається, як наш сучасник був перенесений «в інший світ», де перед ним у своєрідному театрі не актори, а справжні діячі представили низку п’єс з історії церкви. Червоною ниткою проходить думка про особливу місію Русі-України.


 

Творчий захід у бібліотеці ВНУ ім. Лесі Українки

«Про насущне і наболіле» — так називався захід, проведений 9 червня 2022 р. в бібліотеці Волинського національного університету ім. Лесі Українки. Він пройшов за почином громади Софії – Премудрості Божої Православної церкви України, храм якої знаходиться в студентському містечку ВНУ, поруч із книгозбірнею.


 

Електронна бібліотека «УкрЛіб» розмістила книгу Віктора Гребенюка «Златоплуг»

28.04.2022. Електронна бібліотека «УкрЛіб» розмістила недавно завершену книгу «Златоплуг», автор-упорядник якої Віктор Гребенюк. Це героїчний епос України-Русі, побудований на билинах київського циклу.


 

Осередок жертвує книги біженцям

5.04.2022. У час російсько-української війни члени нашої Спілки не тільки беруть активну участь у «звичайному» волонтерстві, допомагаючи Збройним силам України та біженцям. Осередок СХПУ відгукнувся на прохання допомогти нашим громадянам у Польщі україномовними книгами.


 

Літературне читання у храмі

Після кількох тижнів російсько-української війни Волинський осередок СХПУ відновив зустрічі з читачами в Господніх домах. Третього квітня 2022 р. Віктор Гребенюк виступив перед молільниками в луцькій церкві Премудрості Божої ПЦУ, що в студентському містечку Волинського національного університету ім. Лесі Українки.


 

Поетичний виступ в «Агапе»

31 березня 2022 року спілчанин Дмитро Довбуш відвідав реабілітаційний комплекс «Агапе» (с. Боратин Волинської області), де взяв участь у зустрічі з пацієнтами. Сьогодні комплекс став місцем прийому біженців з інвалідністю з усієї України.


 

Вечір поезії в Підгайцях

20 лютого 2022 р. естафету поетичних вечорів на вечірньому служінні прийняв молитовний дім ХВЄ «Світло життя» села Підгайці Луцького району.


 

У церкві ХВЄ села Лище відбувся вечір поезії

13.02.2022. Після тривалої перерви, спричиненої пандемією, Волинський осередок СХПУ відновив виступи перед аудиторіями. Оскільки влаштовувати масові заходи зі студентами, школярами, хворими в лікарнях, завсідниками бібліотек усе ще неможливо, спілчани вирішили зустрічатися з читачами на молитовних зібраннях.


 

Вітання голови СХПУ з 15-ю річницею спілки


 

Творча зустріч з пацієнтами реабілітаційного комплексу «Агапе»

18 січня 2022 року спілчанин Дмитро Довбуш учергове виступив перед пацієнтами реабілітаційного комплексу «Агапе» (с. Боратин Волинської області).Архів новин

 

top