search
top

Про Спілку християнських письменників України

Всеукраїнська громадська організація «Спілка християнських письменників України» є всеукраїнською громадською організацією, яка об’єднує громадян України на основі спільності інтересів своїх членів для реалізації мети та завдань, а саме:

— зібрати разом всіх, хто пише книги на християнську тематику;

— об'єднати їх єдиними стратегічними цілями з метою активно впливати на всі соціальні та духовні процеси в суспільстві;

— домагатися впливу християнських письменників на суспільство завдяки тому, що вони є культурним та інтелігентним прошарком суспільства, провідниками передових ідей, носіями істинних, біблійних моральних цінностей.

Установча конференція Всеукраїнської громадської організації «Спілка християнських письменників України» відбулась 28 січня 2007 року в місті Києві. Тоді християнські письменники відкрито заявили про себе, як про силу, що має намір принести в культурне середовище нашої країни те, в чому ми всі маємо відчутну потребу — духовність, етику та мораль, як їх розуміють істинно віруючі християни. Для досягнення цієї мети у СХПУ України об’єдналися християни всіх конфесій: прозаїки, поети, публіцисти, ті, хто пише і хто видає християнські твори.

Головою Спілки обрано Костянтина Андрійовича Шаповалова, старшого пастора церкви «Ранкова Зірка», письменника, магістра теології, генерального секретаря Українського Євангелічного Альянсу, члена Професійної спілки художників Росії.

На цей час створені місцеві осередки Спілки християнських письменників України в таких регіонах: Київська обл., Львівська обл., Херсонської обл., Донецька обл., Волинська обл., Одеська обл., Чернігівська обл., Тернопільська обл., Сумська обл., Вінницька обл., Дніпропетровська обл., Луганська обл., Харківська обл., АР Крим, а також в містах Севастополь та Київ.

24 грудня 2010 року Спілка християнських письменників України була зареєстрована в Міністерстві юстиції України і набула офіційного статусу всеукраїнської громадської організації.

На сьогоднішній день Спілка християнських письменників України налічує 104 члени у 16 місцевих осередках.

Волинський осередок Спілки нараховує 9 членів:

Юрій Вавринюк (голова осередку),

Віктор Гребенюк,

Олег Берман,

Володимир Сад,

Василь Мартинюк,

Ольга Міцевська,

Наталія Добжанська,

Довбуш Дмитро,

Лідія Вудвуд,

Іван Оринчак.

Омельчук Любов (вибула з членів у зв’язку зі смертю)

Більш детально про спілку ча членство дивіться на сайті СХПУ

 

 

top