search
top

Архів новин

Новини 

Твір члена СХПУ – на уроках української

1.06.2017. У № 1 науково-методичного вісника «Педагогічний пошук» за 2017 рік уміщено конспект уроку для семикласників учителя української мови та літератури загальноосвітньої школи с. Здомишель Ратнівського району О. В. Сметюх «Віра проявляється вчинками».


 

Зустріч у Крупівському інтернаті

25 травня 2017 р. Юрій Вавринюк, Ольга Міцевська, Дмитро Довбуш і Віктор Гребенюк відвідали вихованців Навчально-реабілітаційного центру для дітей з вадами зору, що в с. Крупа Луцького району.


 

Віктор Гребенюк та Юрій Вавринюк виступили перед студентами-істориками

23.05.2017. Члени Волинського осередку СХПУ Віктор Гребенюк та Юрій Вавринюк на запрошення деканату історичного факультету Східноєвропейського національного університету виступили перед студентами-істориками із лекцією «Відображення історичних подій у творчості членів Волинського осередку СХПУ».


 

Участь Волинського осередку СХПУ у шевченківських вшануваннях

22.05.2017. Голова Волинського осередку СХПУ Юрій Вавринюк узяв участь у вшануванні пам’яті великого Кобзаря, яке відбулося біля пам’ятника українському поетові в Луцьку.

.


 

Творча зустріч в устилузькій школі

15 травня 2017 року Юрій Вавринюк, Віктор Гребенюк та Ольга Міцевська відвідали прикордонне містечко Устилуг, де провели зустріч з учнями восьмого та дев’ятого класу місцевої школи.

.


 

Висуваємо претендента на обласну премію

2.05.2017. На черговому засіданні Волинського осередку Спілки християнських письменників України книгу поезій «Салон романтики» нашого спілчанина Олега Бермана одноголосно висунуто на здобуття обласної літературної премії ім. Агатангела Кримського.

.


 

Участь Віктора Гребенюка в ефірі до 8 Травня

7.05.2017. У передачі «Благо», що виходить на хвилях радіостанції «Сім’я і дім», 7 травня з нагоди Дня пам’яті та примирення, що відзначається наступного дня, прозвучали дві новели Віктора Гребенюка.

.


 

Твір В. Гребенюка вміщено у молитовнику для закордону

30.04.2017. Болгарсько-македонська Православна Церква (Болгарська Патріархія) виготовила для тієї частини української діаспори, якою вона опікується, україномовний молитовник «Усі святі».

.


 

Досліджують творчість нашого спілчанина

14.04.2017. «Комунікативно-модальні модифікації предикатів у поемі В. Гребенюка “Європа. Луцьк. 1429-й”». З такою темою доктор філологічних наук, професор кафедри української мови Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки Наталія Костусяк взяла участь у VI Міжнародній науковій конференції з україністики «Діалог мов – діалог культур. Україна і світ».

.


 

Виступ «на біс»

12 квітня 2017 р. Юрій Вавринюк, Ольга Міцевська, Дмитро Довбуш і Віктор Гребенюк зустрічалися зі студентами Луцького педагогічного коледжу. Як завжди, читали свої твори, відповідали на запитання. Це була група майбутніх вихователів дошкільних навчальних закладів

.


 

Без білих халатів

6 квітня 2017 р. члени нашого осередку Дмитро Довбуш, Володимир Сад і Віктор Гребенюк мали творче спілкування з вихованцями й викладачами Луцького базового медичного коледжу. Зустріч проходила у студентській кав’ярні, за чашкою чаю, в невимушеній обстановці.


 

Доробок членів осередку – англійською

28 березня 2017 р. в луцькому видавництві «Ініціал» вийшов у світ двомовний «Акафіст Пресвятій Богородиці, у чудотворній Холмській іконі прославленій». Його автор Віктор Гребенюк та перекладач кандидат філологічних наук Наталія Добжанська-Найт – члени Спілки християнських письменників України.


 

Про нас – у наукових журналах

22.03.2017 р. З’явилися перші наукові публікації, в який окремим об’єктом дослідження є наша Спілка й діяльність Волинського осередку. Це статті кандидата філологічних наук, доцента кафедри філософії та політології Хмельницького національного університету, члена СХПУ Марії Дем’янюк.


 

Юрій Вавринюк узяв участь у конференції бібліотекарів

18.03.2017 р. Голова Волинського осередку СХПУ Юрій Вавринюк узяв участь у конференції бібліотекарів, яку 18-19 березня організував Рівненський регіональний Біблійний коледж. Були присутні 40 церковних бібліотекарів із Рівненської, Волинської, Тернопільської, Київської областей.


 

Колективний збірник презентовано перед освітянами

16 березня 2017 р. відбулося своєрідне представлення книжки «Донбас – Волинь: в обіймах молитви».
В актовому залі Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти для вчителів, які проходять курси підвищення кваліфікації, проходив доброчинний концерт на підтримку Збройних сил


 

Принципова позиція волинян на форумі СХПУ

15 березня 2017 р. у Києві пройшла Третя звітно-виборча конференція Спілки християнських письменників України, приурочена до її десятиліття. У заході взяли участь члени нашого осередку Олег Берман, Юрій Вавринюк, Віктор Гребенюк, Дмитро Довбуш, Василь Мартинюк, Ольга Міцевська, Любов Омельчук, Володимир Сад.


 

СХПУ урочисто відзначила своє 10-річчя

15 березня 2017 р. Спілка християнських письменників України відзначила свій перший ювілей, 10-річчя з дня утворення організації. Святкування пройшло в приміщенні київської церкви «Ранкова Зірка» одночасно із ІІІ Звітно-виборною конференцією, яку було приурочено до цієї дати.


 

Презентація донецької збірки у школах

20 лютого 2017 р. у День пам’яті Небесної сотні відбулося представлення збірки «Донбас-Волинь: в обіймах молитви» у ЗОШ №17 м. Луцька. 10 березня подібний захід відбувся в Будинку культури села Липини Луцького району.


 

На шевченківському святі

9.03.2017. Щороку 9 березня біля пам’ятника Шевченкові в Луцьку відбувається мистецька акція «Нас гуртують думи Кобзаря!» Цього разу його організатори попросили наш осередок Спілки виділити призи для переможців конкурсу «Мій “Кобзар”», що проходить у рамках заходу, і вручити їх.


 

До школярів Ківерець

22 лютого 2017 р. в районній дитячій бібліотеці м. Ківерці наші спілчани Юрій Вавринюк, Ольга Міцевська, Дмитро Довбуш і Віктор Гребенюк зустрічалися з восьмикласниками ЗОШ № 3. Читали переважно твори з колективного збірника «Донбас – Волинь: в обіймах молитви», що вийшов друком днями.


 

Наші видання – в усіх бібліотеках Луцька

21.02.2017. З нагоди Міжнародного дня рідної мови, що відзначається 21 лютого, у бібліотеці-філіалі для дорослих № 6 обласного центру відбулась акція безплатної передачі україномовної духовної літератури в усі публічні книгозбірні міста.


 

Нове видання нашого осередку

20.02.2017. Вийшов друком колективний збірник членів Волинського осередку СХПУ «Донбас – Волинь: в обіймах молитви». Його складають твори на теми Донбаської війни та Майдану: поезії Дмитра Довбуша, Юрія Вавринюка, Ольги Міцевської, Володимира Сада і новели Віктора Гребенюка.


 

Передача до Дня рідної мови

19 лютого 2017 р. на хвилях радіостанції «Сім’я і дім» (СіД-FM) у передачі «Благо» члени нашої Спілки Олег Берман і Віктор Гребенюк взяли участь у передачі, присвяченій Міжнародному дню рідної мови, що відзначається 21 лютого.


 

Поетичні семінари у Клесові

15 лютого 2015 р. члени Волинського осередку СХПУ відвідали смт Клесів Сарненського району Рівненської області. На запрошення місцевої євангельської церкви Юрій Вавринюк, Ольга Міцевська, Василь Мартинюк та Дмитро Довбуш прочитали семінари для починаючих поетів та декламаторів поезії.


 

Якщо гора не йде до Магомета...

24 січня 2017 року представники Волинського осередку СХПУ зустрілися зі старшокласниками Спеціалізованої школи №1 м. Луцька. Захід відбувся за підтримки Волинської обласної бібліотеки для юнацтва.


 

Творча поїздка на Сарненщину

Впродовж чотирьох днів з 19 до 22 січня 2017 року члени Волинського осередку СХПУ відвідали євангельські церкви Сарненщини (Рівненська обл.).


 

І ще одна зустріч зі «зрілими читачами»
19 грудня 2016 р. у стінах Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки члени Волинського осередку СХПУ знову зустрілися з пенсіонерами, котрі, незважаючи на вік, бажають пізнавати щось нове, спілкуватися з науковцями та митцями. В останні місяці, як ми вже повідомляли, подібні вечори проведено зі слухачами двох таких закладів – у Луцьку та Рожищі.


 

Ще одна зустріч з учителями

6 грудня 2016 р. в бібліотеці Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти відбулося чергове спілкування наставників юних із членами Волинського осередку Спілки християнських письменників України.


 

Cонцем віри осяяні

Сайт Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки про літературну зустріч в університетській бібліотеці.


 

Презентація альманаху в бібліотеці СНУ

29 листопада 2016 року відбулася творча зустріч членів Волинського осередку СХПУ із студентами Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки в рамках презентації альманаху «Осоння».


 

Твір члена СХПУ прозвучав на заході “Арт-Майдан. Україна Єдина”

20 листопада 2016 р. в Палаці культури відбувся захід “Арт-Майдан. Україна Єдина”, приурочений третій річниці Революції гідності. Аматорський театр "Вперше", народний аматорський ансамбль бального танцю «Юність» і Самооборона Майдану зробили спробу перенести глядачів на Майдан трирічної давнини, а саме на кухню зі справжніми палатками, буржуйками і навіть бутербродами.


 

Презентація альманаху у бібліотеці №10

17 листопада 2016 року члени Волинського осередку СХПУ в черговий раз презентували альманах «Осоння». Цього разу зустріч з авторами альманаху відбулася у бібліотеці № 10 міста Луцька.


 

Зустріч у стінах Богословської академії

9 листопада 2016 р. з нагоди Дня української писемності і мови та дня пам’яті Нестора Літописця члени нашого осередку провели літературний вечір зі студентами Волинської православної богословської академії.


 

Літературні читання у рожищенській бібліотеці

8 листопада 2016 року відбулася зустріч членів Волинського осередку СХПУ зі студентами Рожищенського коледжу ветеринарної медицини та біотехнологій, а також учнями місцевої ЗОШ №3. Захід відбувся у Бібліотеці для дітей міста Рожища і був приурочений до Дня української писемності та мови.


 

Члени спілки зустрілися зі слухачами Університету третього віку

1 листопада 2016 року відбулася зустріч членів Волинського осередку СХПУ зі слухачами Університету третього віку при Волинському інституті економіки та менеджменту.


 

«Осоння» на СіД-ФМ

27.10.2016. На ультракоротких хвилях радіостанції «Сім’я і дім» у передачі «Благо», що готується радіостудією Волинської єпархії УПЦ Київського Патріархату, вийшла своєрідна презентація альманаху «Осоння».


 

«Осоння» у Рожищі

19 жовтня 2016 р. члени нашого осередку Юрій Вавринюк, Дмитро Довбуш, Василь Мартинюк, Віктор Гребенюк виступили в Рожищенському районному центрі зайнятості перед слухачами Університету третього віку, що діє при територіальному центрі надання соціальних послуг.


 

Альманах осередку – на Волинському радіо

15 жовтня 2016 р. на хвилях Волинського радіо і Радіо «Луцьк» у передачі «Видноколо» члени нашого осередку Наталія Добжанська і Віктор Гребенюк розповідали про Спілку християнських письменників, альманах «Осоння» та читали з нього свої твори. Наталія Іванівна ознайомила слухачів з уривком оповідки «Двері», а Віктор Іванович – із новелою «Вистрілити й не попасти».


 

Альманах "Осоння" презентували на Волинському телебаченні

25.09.2016. Члени Волинського осередку СХПУ Юрій Вавринюк, Василь Мартинюк та Любов Омельчук презентували щойно виданий альманах "Осоння" у передачі "Натхнення" Волинського телебачення. Вони ознайомили глядачів з виданням та зачитали опубліковані там свої твори.


 

«Осонням» сяємо повсюди

19.09.2016. Відколи з’явився друком альманах «Осоння», члени нашого осередку представляли його перед різними аудиторіями, читали з нього свої твори, розповідали про Спілку християнських письменників.


 

РІСУ повідомило читачів про видання альманаху "Осоння"

8 серпня 2016 р. "На Волині православні і протестанти разом видали альманах" – так називається замітка, опублікована на сайті агенції.


 

Волинський осередок СХПУ видав альманах

14.08.2016. В кінці липня 2016 року вийшов з друку дебютний випуск альманаху «Осоння» Спілки християнських письменників України у Волинській області.


 

Українська поезія звучить в діаспорі

24.07.2016. Голова Волинського осередку, поет Юрій Вавринюк, перебуваючи у м. Суфолс, (Південна Дакота, США), ознайомив зі своєю творчістю українську діаспору. Зустріч відбулася у місцевій слов’янській церкві.


 

Із творчістю нашого спілчанина ознайомлюють школярів

2.07.2016. В останньому номері науково-методичного вісника «Педагогічний пошук» уміщено матеріал «Християнська надія у малій прозі Віктора Гребенюка». Це конспекти уроків для одинадцятикласників, які в курсі «Література рідного краю» провели вчителі української мови та літератури загальноосвітньої школи № 2 селища Ратне Волинської області О. М. Хозей і О. М. Корпач.


 

Члени волинського осередку – на конкурсі СХПУ

13–14 травня 2016 р., напередодні Міжнародного дня сім’ї, Спілка християнських письменників України провела у Львові черговий конкурс-фестиваль Якова Бузинного під гаслом «Збережемо сім’ю – захистимо християнське майбутнє». Участь у ньому брали автори, які пройшли обласний тур, із різних регіонів країни. Волинь представляли наші спілчани Юрій Вавринюк, Віктор Гребенюк, Ольга Міцевська та Володимир Сад, а також позаспілчанська авторка Валерія Лесюк.


 

Віктор Гребенюк взяв участь у передачах місцевих ЗМІ
з нагоди 145-річчя Лесі Українки

28.02.2016. З нагоди 145-річчя із дня народження Лесі Українки член нашого осередку Віктор Гребенюк був учасником двох передач місцевих ЗМІ: на державному телебаченні (у серії «Людина духовна») та радіостанції СіД-FM (серія «Благо»)


 

Літературні зустрічі на Івано-Франківщині

28-29.11.2015. Члени Луцького осередку Спілки християнських письменників України Юрій Вавринюк, Василь Мартинюк, Володимир Сад та Дмитро Довбуш 28 та 29 листопада відвідали Івано-Франківщину.


 

Віктор Гребенюк взяв участь у передачі «Громадський вектор»

6 листопада 2015 р. Віктор Гребенюк взяв участь у передачі «Громадський вектор» обласного державного телебачення з нагоди Дня української писемності та мови.


 

Молитва письменника прозвучала по всій Україні

З 21 вересня по 1 жовтня 2015 р. Київський Патріархат провів своєрідний молитовний «автопробіг». У тривожний для Вітчизни час один пресвітер і численні віряни з різних куточків України проїхали прикордонними землями нашої держави, раз по раз зупиняючись для молитви за мир.


 

Маємо свого представника

17 вересня 2015 р у Волинській облдержадміністрації відбулось установче засідання нової експертної ради з питань видавничої справи. Обласний осередок нашої Спілки делегував до неї свого члена – Віктора Гребенюка. Доти у складі ради не було репрезентовано СХПУ.


 

Наголос — на електронні ЗМІ

15.09.2015. Наш осередок для поширення ідей Спілки та творчості її членів став приділяти більше уваги електронним засобам інформації. Адже годі зібрати в залах таку аудиторію, яку збирає теле- й радіоефір, інтернет.


 

Перший фестиваль християнської поезії Якова Бузинного зібрав учасників з усієї України

1-2 травня 2015 р. Луцьк приймав учасників Першого Всеукраїнського фестивалю Якова Бузинного «Жива вода на рани України». У приміщенні церкви «Дім Євангелія» зібралися учасники, що ввійшли в число фіналістів, а також гості та керівництво Спілки християнських письменників України — засновниці фестивалю.


 

На хвилях місцевої ефемки

29 березня 2015 р. в ефірі радіостанції «Сім'я і дім» у передачі «Благо» взяв участь Віктор Гребенюк. Він розповів про життя й провіщення Божого угодника Серафима Вирицького, який став прообразом головного героя його новели «Діло пророка».


 

Телеглядачам про християнську поезію

20 березня, напередодні Всесвітнього дня поезії, у передачі Волинського телебачення «Тема дня» взяв участь Віктор Гребенюк.


 

Наші – у радіопередачі до Дня письменника

4 березня Голова волинського осередку Спілки Юрій Вавринюк та Віктор Гребенюк взяли участь у передачі «Студія-3» радіостанції «Луцьк» із нагоди Всесвітнього дня письменника, що відзначався напередодні.


 

Зустрічі сленів спілки у євангельських церквах міста Дубно

8.03.2015. Члени Волинського осередку СХПУ Юрій Вавринюк, Василь Мартинюк, Ольга Міцевська, Володимир Сад та Дмитро Довбуш провели поетичні зустрічі у церкві євангельських християн баптистів та церкві християн віри євангельської міста Дубно.Архів новин

 

 

 

 

 

top