search
top

Презентація альманаху «Осоння-2019»

20 жовтня 2019 р. у Луцьку відбулася презентація чергового, уже третього, альманаху Волинського осередку СХПУ «Осоння-2019». Цей святковий захід традиційно відбувся в бібліотеці №10 і зібрав друзів по перу та шанувальників слова. Ведучі дійства Дмитро Довбуш та Ольга Міцевська представляли авторів, які ділилися своїми здобутками та читали твори, що увійшли до цьогорічного збірника.

В альманасі у рубриці «Поезія» представлені твори Юрія Вавринюка, Олега Бермана, Лідії Вудвуд, Дмитра Довбуша, Василя Мартинюка, Володимира Сада, Любові Омельчук, Ольги Міцевської. Наталія Добжанська-Найт та Віктор Гребенюк представляють рубрику «Проза». Окрім того, Гребенюк у рубрику «Перекази» подав прозовий переказ Дантової «Божественної комедії», а Добжанська-Найт — переклад з англійської оповідання «Украдене пташине гніздо» Грейс Грінвуд у рубрику «Переклади».

У цьому часописі також публікується твір не члена спілки Анатолія Оліха, а саме — у рубриці «Драматургія» розміщено п’єсу на одну дію «Хто в сльозах сіє…».

Традиційною також стала публікація в альманасі добірки «Із хроніки життя осередку».


 

top